MARKALARIMIZ
Tüm dünyaya ihracat yaparak birbirinden farklı bir çok pazara hizmet veren Saha Group, ürünlerini pazar karakteristiklerine uygun olarak markalar ve ürünler bazında farklılaştırmaktadır. Her marka için farklı ve pazara uygun konseptler oluşturan Saha Group bu marka stratejisi ile uzun yıllar varlığını koruyacak, güçlü alt markalar yaratmayı başarmıştır.

Firmamızın kuruluş ismi yıllar sonra marka olarak tescillenmiş ve Romanya ve birçok pazarda yüksek başarı elde etmiştir.

Firmamız Ortadoğu pazarının talepleri doğrultusunda marka çalışmaları yapmış ve edinilen izlenimler sonucunda bölgede bilinirliği yüksek ve kulağa hoşgelen ESME markası firmamıza kazandırılmıştır.

2007 yılında tescillenen markamız Romanya pazarında ağırlığını korumakta ve her geçen gün bilinirliğini arttırmaktadır.

Defne markamız ismini bir Nympha (su perisi) olan Peneus'un kızı Daphne’den almıştır. Tanrı Apollon Daphne’ye gönül vermiş, peşine düşmüş. Tam yakalayacağı anda Daphne, birden defne ağacına dönüşmüş. Tanrı da bakmış ki kolları arasında sıktığı gövde bir ağaç kütüğü. Defne ağacını kendi kutsal ağacı diye benimsemiş ve dallarından yaptığı çelenkleri başından eksik etmemiş. (Azra Erhat, Mitoloji Sözlüğü)

2008 yılında tescili yapılan markamız Aethras’ın ismi Truvalı Helen’in köleliğini yapan mitolojik karakter Aethra’dan gelmektedir.
Tüm hakları saklıdır. Saha Tarım Ürünleri İthalat-İhracat Ltd. Şti. 2012
Designed & coded by