MİSYONUMUZ
Hijyenik ve kaliteli gıda ürünleri işlemenin hassaslığı ve önemini bilerek gıda kodeksine uygun, herkesin güvenle tüketebileceği ürünleri topluma kazandırmak.

Firmamızın sahip olduğu kaynakları en iyi şekilde değerlendirerek dünyanın her yerinde kabul gören, standartlaşmış ürünler üretmek.

Markalarımızın küresel boyutta tanınmasını ve mümkün olan bütün pazarlara ulaşmalarını sağlamak.
VİZYONUMUZ
Saha Group olarak; vizyonumuzu sürekli iyileştirmenin bir parçası olarak görüyor, yaptığımız her işte aynı özen ve şevkle uygulanmasına çalışarak, firmamızı sektöre liderlik eden ve gıptayla izlenen bir firma durumuna getirmeyi hedefliyoruz.

OPERASYONEL VİZYON
Firma olarak vizyonumuzun işimizin özünde bulunan üç unsuru kapsaması gerektiğine inanıyoruz.

ZEYTİNİ ÜRETENLER (Müstahsiller) : İyi zeytine ulaşmanın yolunu zeytine gerçek değerini veren müstahsillerle çalışmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bu yüzden kaliteli zeytine ulaşabilmek adına müstahsillerimizle olan ilişkilerimizi tam bir işbirliği düzeyine çıkarmayı hedefliyoruz.
ZEYTİNİ İŞLEYENLER (Çalışanlarımız) : İş güvenliğini en üst düzeye çıkararak iş riskini minimum düzeye indirgeyebilmek en önemli amaçlarımızdandır. Bunun yanısıra çalışanlarımız arasındaki rekabetçi ortamı sürekli hale getirerek firmamızın katma değerini artırmayı hedefliyoruz.

ZEYTİNİ TÜKETENLER (Müşterilerimiz) : Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla en kısa sürede teslim etmeyi amaçlıyoruz.

YÖNETİMSEL VİZYON
Saha Group olarak operasyonel vizyonumuzun kurum içerisinde takip edildiğinden emin olmak.

KOBİ’lerin Türkiye ve Dünya’da geldiği konuma bakarak geçtikleri süreçlerde karşılaştıkları problemleri minimuma indirerek tam bir kurumsallaşmaya gidebilmek.

Eldeki kaynakları iyi kullanıp ekonomideki ve sektördeki hareketlilikleri rasyonel bir şekilde değerlendirerek kontrollü büyümek.
Tüm hakları saklıdır. Saha Tarım Ürünleri İthalat-İhracat Ltd. Şti. 2012
Designed & coded by